
Фольга алюмінієва для перукарських робіт Monaco 0,12*100 м
- Готово до відправки
- Код: b00079082
207 ₴
176 ₴
Фольга Monaco чудово підходить для використання під час виконання різних перукарських процедур: airtouch, блонд, омбре, шатуш, балаяж тощо; для роботи з пасмами різної товщини та довжини залежно від побажань клієнта.
Матеріал фольги — алюміній, і призначений він саме для професійного користування. Ширина фольги максимально зручна для роботи колориста та перукаря, а обсяг продукту достачений, щоб його можна було використовувати тривалий час. Цей професійний виріб істотно поліпшить і спростить роботу майстра, а це так само стане перевагою для клієнта. Ваші клієнти будуть вражені професійним рівнем процедури та точно залишаться задоволені.
Переваги фольги Monaco:
- Дає змогу працювати з різними техніками фарбування
- Розміщена в ергономічному пакованні
- Дає змогу працювати з пасами різного розміру
- Підходить для фарбування тонкого та короткого волосся
Спосіб застосування: наріжте фольгу смужками. Проконтролюйте, щоб довжина фрагментів була вдвічі більшою за довжину пасом, з якими доведеться працювати. Нанесіть на фрагмент склад. Відокремте пасмо волосся й розташуйте в центрі фрагмента. Загніть фольгу біля краю основи. Покрийте пасмо робочим складом. Зігніть фольгу навпіл або накрийте іншим таким же шматочком фольги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monaco |
- Ціна: 176 ₴


