Як правильно вибрати кольори Shellac (Шелак)?

Палітра шелак включає в себе 36 кольорів. Кожен рік вона поповнюється на 12 нових тонів, даруючи нам все більшу різноманітність вибору. Як дізнатися, чим вони відрізняються, який матовий тон, а який з микроблеском? Ми намагаємося максимально викласти інформацію про палітрі, але кожного кольору монітора комп'ютера все одно різна. Описи теж багато сприймають по-різному. Для того, щоб Вам було легше зробити правильний вибір якого кольору купити шелак, я опишу докладно всі 36 кольорів і як вони різняться. Отже, почнемо!
Червоні, їх всього два :
№8 – класичний червоний матовий
№21 – так само класичний червоний, але має легкий золотистий микроблеск.
Якщо порівняти за кольором намальовані на панелі обидва шелаку, то тон у них абсолютно однаковий.
№21 –Голлівуд також є матовим, в ньому немає перламутру взагалі, але при русі руками або на яскравому сонячному світлі, він злегка грає золотом. Не плутайте, блискіток в ньому немає!
Два кольори, побічно відносяться до червоним:
№5 – Тропикс - кораловий тропічний матовий колір. Дуже популярний влітку, шикарно поєднується з засмаглою шкірою рук.
№7-Хот Чиллис – це червоно-малиновий колір довжини, нещільний. Виглядає контрастно, привертає увагу. В залежності від освітлення, змінює тон.
Рожеві, їх чотири :
№11 – Роз Бад – класичний рожевий, ніжний, матовий, спокійний. Його однаково люблять і блондинки і брюнетки, і молоді дівчата і жінки в літах, та на покриття нігтів на руках і на ногтах. Це найбільш ходовий з рожевих відтінків Shellac CND.
№6 – Тутті Фрутті – яскрава фуксія з наявністю бузкового відливу. Це єдиний з усіх рожевих, має відлив, всі інші – матові.
№19 – Хот Поп Пінк – яскрава фуксія, те ж, що і Тутті Фрутті, тільки без відливу, матовий.
№22 – Готча - на тон світліше фуксії, яскравий, матовий.
Бордові , їх чотири :
№9 – Ред Баронесс – класичне червоне бордо з легким, ледь помітним перламутром.
№15 – Маскарад – більш темний, в сиреневу бордо. Перламутр ледь помітний, практично матовий колір.
№25 - Декаденс – матовий Вишневий не щільний колір. Коли клієнт чітко каже «хочу вишневий» , то Ви потрапите в точку, вибравши Декаденс.
№37 – Дарк Лава – фіолетове бордо, з дрібним микроблеском, матовий колір.
Фіолетові, їх два:
№24 – Рок Роялті – матовий тісно-фоилетовый колір
№30 – Пурпл Пурпл-синьо-фіолетовий з перламутром і микроблеском – узумительно тон Шелак! Багато хто помилково думають, що він синій. Немає. На картинці в інтернеті флакон виглядає синім.Насправді – це тон фиолета.
Темні тони, їх чотири :
№10 – Федора – шоколад, темно-коричневий матовий колір
№18 – Блек Пул – чорний матовий щільний
№31 – Асфальт – сірий матовий щільний, колір мокрого асфальту
№34 – Рабл – сіро-коричневий, матовий, щільний, його ще називають «грибний»
Світлі тони, (крім фону для френча) їх п'ять :
№3 – Айсед капучіно – колір кава з молоком, золотистий з перламутром. Використовуючи його в поєднанні з золотистими блискітками або золотими наклейками, Ви завжди отримаєте захоплений погляд клієнта.
№4 – Романтик – молочний, щільний, матовий . Багато плутають, беручи його за основу під френч, це самостійний колір, один з 2-х у Шелаку
№12 – Стравберри Смуті – перловий : ніжно-рожевий з рясним перламутром. Його можна віднести до нейтральним кольорам, підходить на всі випадки життя.
№17 – Айсед Корал - ніжний персиковий напівпрозорий колір з перламутром і смарагдовим відтінком. Цей колір, по-своєму є винятком. Він єдиний з усіх 36 кольорів Shellac CND, який на нігтях виглядає краще, ніж намальований на палітрі. Дуже ніжний, вишуканий колір. Для новачків, для людей, яким складно фарбувати самим собі самостійно нігті яскравими квітами – це оптимальний варіант. Ще одне його достоїнство – межа, при відростанні нігтя практично непомітна, т. е. з цим тоном сміливо можна проходити 3 тижні.
№28 – Мунлайт Розес – ніжно-рожевий. Навіть рожево-білуватий з відливом як у місячного каменя. Колір дуже ніжний, і плюс його можна використовувати як основу під френч.
№33 – Ситискейп – Другий молочний матовий колір, але він сіро-бежевий, щільний. Відмінно виглядає на засмаглій шкірі рук.
Три кольори, які складно віднести до чого-небудь з нашої таблиці:
№14 – Кокоа- (багато його називають Какао) – матовий бежевий щільний колір, що нагадує темний тон тонального крему. Він дуже популярний серед блондинок, і в літній період, коли шкіра рук темне від засмаги.
№29 – Хотске ту Хотске – смарагдовий з перламутром. Колір досить насичений, за рахунок чого не виглядає вульгарним, а навпаки, надмірно популярний влітку 2012 року.
№32 – Сільвер Хром – сталевий, срібний з перламутром щільний колір.
Лаки-ефекти , їх чотири :
№20 – Мозер оф Перл – дрібні блискітки на прозорій основі.
№27 – Зилионаре - Рідка слюда на прозорій основі.
№35 – ВІП Сільвер Статус – сріблястий напівпрозорий.
№36 – ВІП Голд Статус – золотистий напівпрозорий.
Кольори, які є основою для френча, основних три ( так само можна використовувати як основу для французького манікюру та лаки-ефекти, які ? ми їх вже перерахували вище) :
№2 – Негліже – ніжно-рожевий, напівпрозорий з неоновим відливом. Він входить до складу класичного френч-дуету, що з'явився в першій колекції, що складається з 12 кольорів.
№13 – Б'ю – матирующий ніжно-рожевий. Він служить для створення «спокійного», неяскравого, нечіткого френча. Їм можна скамуфлировать дефекти нігтьової пластини, якщо такі є.
№23 – Клеарли Пінк – прозоро-роховый, практично безбарвний. Звертаю увагу: багато помиляються, звертаючи увагу на колір пляшечки. Прозорі кольори не можуть бути в прозорій пляшці. У такому разі ці кольори засихали б від ультрафіолетового кольору, просто перебуваючи в приміщенні. Гель-лак полімеризується (застигає на нігтях) під дією УФ-лампи. Тому пляшечку матують в будь-якому випадку. Якщо Ваш клієнт показує на флакон Клеарли Пінк, уточніть, що саме він хоче побачити на нігтях.
Білі, їх два :
№1 – Крем Паф – щільний кипельно-білий матовий. Він входить до складу класичного френч-дуету. Якщо Вам потрібна чітка, яскрава, контрастна лінія посмішки, то використовуєте Крем Паф.
№26 – Студіо Вайт – білий, матовий, але менш насичений пігментом. Його можна назвати кольором слонової кістки. Він використовується для отримання «спокійного» френча, а так само як самостійний тон. Ось в принципі і все! Оформляючи замовлення, Ви отримуєте подарунок і докладну брошуру зі схемою нанесення і зняття шелак.
Сподіваюся, Ви погодитеся зі мною, що гель-лак Shellac CND имея даже 36 цветов, может удовлетворить любой вкус. Не забывайте, что цвета можно смешивать между собой. Если у Вас есть знакомые , все еще не знающие shellac где купить, то мы рады пригласить и их в наш интернет-магазин. Можно ли делать гель лак в домашних условиях? Безусловно ДА! Не знаете как правильно называется продукт «на русский лад» : шеллак или шилак? – обратите внимание на написание английского слова – SHELLAC. Ми намагаємося співпрацювати тільки з самими відповідальними постачальниками, предъявляющими сертифікат на продукцію, але при цьому купити шелак недорого, щоб ціна на шелак була доступною і для наших постійних покупців. Ми піклуємося про Вас і сподіваємося на взаємність.
Будьте прекрасні!