Продавець Магазин професійної косметики Beauty-Prof розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
2242 відгуків
promo_banner
просп. Богдана Хмельницького (героїв Сталінграда), Дніпро, Україна
Додати відгук

Що краще, гелеві нігті або акрилові...

Що краще, гелеві нігті або акрилові...

Практично кожен практикуючий майстер нарощування нігтів чує запитання: а що краще, гель або акрил?

Це один з найпопулярніших матеріалів моделювання нігтів, міцний, з необмеженими можливостями його використання. Акрили були першими матеріалами, к. т. стали використовуватися для нарощування нігтів. Раніше вони містили шкідливий для нігтів метилметакрилат. На сьогоднішній день акрили не містять цього компонента мають сітчасту полімерну структуру (а не лінійну), і, як наслідок, не завдають шкоди натуральним нігтям.
Багато боятися використовувати акрил, мотивуючи це шкідливим запахом. Запах, звичайно, не зовсім приємний, але це не означає, що він такий шкідливий, як про це складаються міфи. Ми навіть не замислюємося, що деякі небезпечні речовини взагалі не мають запаху, або навпаки, добре пахнуть.

Як альтернатива, існують акрилові системи без запаху, полімеризуються під впливом ультрафіолетових променів.

Будь-який матеріал вимагає дотримання чіткої технології. При її порушенні можуть виникнути небажані наслідки (тривалий контакт шкіри з мономером або кислотним праймером може викликати почервоніння або свербіж). Майстри-самоучки часто завдають великої шкоди нігтям, дискредитуючи при цьому певний вид нарощування чи матеріал.
Дотримуючись технологію можна цього уникнути.

Поцікавтеся у клієнта, не бере він сильнодіючих антибіотиків або гормональних препаратів,– це може погано відбитися на носимости штучних нігтів.

Брак інформації призводить до чуток і помилкам, завдання майстра правильно проінформувати клієнта про всі плюси і мінуси різних видів нарощування.

Клієнти передають чутки від одного до іншого: «Моя подруга наростила акрилові нігті, і в неї через півтора місяці чотири відламалося, а решту вона здерла (спиляла, сгрызла), після цього свої нігті зіпсувалися». Знайомі фрази, чи не правда? Тому під час процедури нарощування поясніть клієнтці, що відповідальність за носимость штучних нігтів накладається не тільки на майстра, але і на клієнта. Якщо, як в попередній ситуації, дама сгрызла або здерла штучні нігті (а не скористалася послугами салону, спеціальними препаратами), які після цього можуть бути претензії до майстра?!

Переконайте, що дбайливе ставлення до штучним нігтям, регулярні корекції та дотримання рекомендацій майстра дадуть хороші результати.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner