Правильний догляд за кутикулою для красивих рук
Нові клітини нігтя зароджуються в тканинах під кутикулою, яка служить бар'єром для проникнення бактерій, грибків та інших пошкоджень. По суті кутикула – частина шкіри, захищає нігті, і для максимальної безпеки за нею необхідний регулярний якісний догляд. Оскільки кутикула-дуже тонка і чутлива, існує сувора послідовність методів її обробки.
Масляний масаж кутикули. Кожен день після прийому ванни або душу ніжно масажуйте кутикулу трохи теплим оливковим маслом або сумішшю масел жожоба і евкаліпта. Масляний масаж потрібен для того, щоб кутикула не пересихала.
Наступний крок – обробка кутикули спеціальними пом'якшуючими засобами. Для цих цілей можна використовувати масло апельсина або промислове засіб для видалення кутикули, щоб розм'якшити кутикулу. Ніяке інше масло, лосьйон або крем не впораються з цим завданням.
Щоб зрушити кутикулу з нігтя і вичистити нігтьове ложе, використовуйте палички з апельсинового дерева. Зрушуйте кутикулу короткими рухами, повторюючи цю процедуру тричі на кожному нігті.
Після того, як ви зрушили кутикулу і видалили мертві клітини шкіри з нігтя, нанесіть зволожуючий крем для кутикули на ватний диск і ретельно обробіть кожен ніготь. Дайте крему вбратися.
Не зловживайте манікюром. Якщо ви будете робити його занадто часто, шкіра кутикули стане рости швидше, ніж вам би хотілося. Те ж стосується і обрізного манікюру, який потребує постійного коригування.
Не використовуйте для видалення кутикули металеві інструменти. Метал дряпає пошкоджує нігті і кутикулу, провокуючи появу задирок.
Всі перераховані етапи догляду за кутикулою повинні стати невід'ємною частиною вашого догляду за собою. Всі пункти стосуються чоловіків так само, як і жінок.
Якщо ви будете регулярно (приблизно раз на тиждень) ретельно доглядати за кутикулою, ваші нігті порадують вас фортецею і здоровим виглядом.