Матеріали для нарощування нігтів гелем

Нарощування нігтів гелем є, мабуть, однією з найбільш затребуваних послуг, пропонованих салонами краси на сьогоднішній день. Адже красиві, довгі і міцні нігтики – мрія кожної жінки. І з розвитком технологій нарощування, зокрема нарощування нігтів гелем, ця мрія стає здійсненною практично для будь-якої жінки. Сучасна нейл-індустрія пропонує величезний вибір матеріалів для нарощування нігтів гелем.
Типса для нарощування являють собою пластину з прозорого пластика, що повторює форму нігтика, яка накладається на нього. Далі на тіпси наноситься гель, з допомогою якого і формується майбутній нігтик. Колір тіпсів може варіюватися від прозорого до блідо-молочного. Однак можна зустріти й пофарбовані моделі тіпсів. Різні виробники можуть випускати тіпси також різні за формою, розміром і вигину. Тому підбір тіпсів потрібно довірити професійному майстру, який індивідуально підбере тіпси, що повторюють форму натуральних нігтів. Після закріплення тіпси, їй можна надати будь-яку форму і розмір за бажанням клієнтки.
Матеріали для нарощування нігтів гелем це:
– тіпси;
– форми;
– гель для нарощування.
Форма для нарощування – основа, на яку наноситься гель, підкладається під натуральний нігтик. Форма може бути одноразовою, виконаної з паперу, а також багаторазової з металу, що закріплюється на пальці за допомогою спеціальних затискачів. Багаторазові металеві форми перед кожним застосуванням повинні дезінфікуватися. Поверхня форми, безпосередньо прилегла до внутрішній стороні пластини і на яку наноситься гель, покрита спеціальним складом, що перешкоджає прилипанню до застиглому речовині. Форма в цьому випадку легко відходить після висихання. У металевих форм на цій поверхні часто виконуються ризики, відзначають рекомендовану довжину і форму, яку можна вибрати в індивідуальному порядку. На зворотну сторону паперової форми нанесено клейка речовина, завдяки якому форма тримається на пальці. Обов'язковою умовою для застосування форми при нарощуванні є наявність отросшего власного нігтика, інакше формі просто не буде на чому триматися. Тим не менш, вибрати матеріали для нарощування нігтів гелем краще довірити професіоналу, який підбере варіант нарощування відповідний за формою і розміром у відповідності з анатомічними особливостями власних натуральних пластин.
Матеріали для нарощування нігтів гелем, представлені на ринку виробників різних країн Європи і Америки та Азії, вражають своїм широким асортиментом. Однак всі матеріали для нарощування нігтів гелем, основну частину яких становлять саме це речовина, діляться на дві великі групи:
1) ультрафіолетові, тверді світлом;
2) не світлочутливі.
Светоотверждаемые застигають під дією ультрафіолетових променів. Тому необхідна спеціальна ультрафіолетова, або галогенна лампа. Светоотверждаемые не видають запаху, утворює міцне з'єднання з пластиною, після застигання нігті міцні, тверді. Також вони мають рідку консистенцію, тому легко наносяться. Нігтики після висихання добре обробляються. Однак є одна особливість у застосуванні світлотвердіючих. Виробники всіх матеріалів для нарощування нігтів гелем випускають лампи ультрафіолетового випромінювання, призначені для затвердіння. Так, наприклад, якщо в речовині міститься велика кількість ініціатора полімеризації, то потрібно ультрафіолетове випромінювання меншої потужності. Однак якщо потужності лампи не вистачить для застигання, то вони залишаться липкими, схожими на гуму. І, навпаки, у разі перевищення необхідної для полімеризації гелю потужності лампи, ноги можуть стати крихкими і навіть потемніти.
Не світлочутливі відносяться до тих матеріалів для нарощування нігтів гелем, які висихають при нанесенні на них каталізатора полімеризації, тобто спеціального речовини, при зіткненні з яким речовину твердне. Світло в реакції не бере участь, тому такі лампи не потрібні. Тим не менш, гель вступає в хімічну реакцію з активуючим речовиною, в якості якого виступає вода. Такі гелі мають більш густу консистенцію, вони більш в'язкі, проте ж, нігті виходять і більш міцними. Наносяться, як правило, пензликом, або прямо з тюбика.
Гелі для нарощування нігтів наносять в основному в три фази:
1) перша фаза забезпечує міцне з'єднання тіпси з пластиною (як правило, володіє хорошою адгезією);
2) друга фаза призначена для моделювання форми майбутнього нігтя і забезпечення необхідної довжини;
3) третя фаза відповідає за надання ноготку необхідної міцності, рівній, гладкій поверхні і глянсового блиску.
В даний час виробники випускають гелі, як поєднують в собі всі три фази, так і передбачають нанесення фаз окремо. Таким чином, за своїм типом гелі для нарощування нігтів поділяються на:
– однофазні;
– двофазні;
– трифазні.
Однофазні поєднують в собі відразу три фази. По консистенції вони бувають середньої в'язкості, в'язкі і дуже в'язкі. Вони підходять для людей, які мають підвищену чутливість шкіри рук, ослаблену пластину.
Двофазні мають відповідно дві фази нанесення. Перша фаза забезпечує з'єднання тіпси з нігтем і його формування. Третя фаза – зміцнення і додання блиску – наноситься окремо. І трифазні, що складаються з трьох різних компонентів, у якого всі фази нарощування виробляються окремо. Наносяться вони тонким шаром, кожен з яких сушиться окремо. Таким чином, вибираючи тільки якісні матеріали перевірених фірм-виробників, можна отримати красиві і міцні нігтики.