Продавець Магазин професійної косметики Beauty-Prof розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2201 відгук
promo_banner
просп. Богдана Хмельницького (героїв Сталінграда), Дніпро, Україна
Додати відгук

Хороша пилка - красиві нігті

Хороша пилка - красиві нігті

Що може бути неприємніше для жінки, ніж зламаний ніготь? Ну, хіба що поламаний каблук. І якщо підбори ми ламаємо не так вже часто, то про нігтики такого сказати не можна. А найнеприємніше в цій ситуації може стати відсутність під рукою пилочки. Тому було б не погано завжди тримати у своїй сумочці похідний варіант пилочки.

Але перш ніж узяти її з собою, потрібно визначитися, яка Вам найбільше підходить для ваших пластин. Дуже важливо з чого воно зроблене і для чого призначене. Адже неправильно підібрана пилка може тільки нашкодити. Сучасний асортимент полотен просто вражає! Залишилося тільки визначитися, який тип пилочки потрібен саме вам.

Щоб правильно її підібрати, потрібно визначити які у вас нігтики, а також зрозуміти, для чого вам потрібна пилка – для спилювання нігтя або для полірування. Якщо ви правильно підібрали пилку, то ви забудете про нігті і ламкі нігті. Правильно підібрана пилка буде без зусиль, легко і рівномірно спилювати край нігтика. При цьому край повинен залишатися рівним, без шорсткостей і виїмок.

За матеріалом, з якого вони виготовлені, діляться на металеві, керамічні, скляні і дерев'яні. Так само зустрічаються кришталеві та поліуретанові. Не обов'язково зупинятися лише на одній пилочку, адже для створення красивого манікюру вам доведеться виконати не одну процедуру, і при цьому вам можуть знадобитися різні типи пилочок. Але основним критерієм при виборі матеріалу все ж є стан ваших пластин. Всім звичні металеві не роблять нічого хорошого для вашого манікюру. Вони викликають розшаровуванню і псують пластину. Так що таку пилку краще взагалі виключити зі своєї косметички, ну або перевести її в ранг «похідний варіант» для вашої сумочки.

На відміну від металевої, керамічна пилка здатна згодом запобігти розшаровуванню. Вона також підходить і для обробки штучних пластин. Так що це універсальна.

Гідну конкуренцію керамічної може скласти скляна. Скляні пилочки люблять використовувати майстра в манікюрних салонах. Така пилка абсолютно безпечна для пластини і незамінна для обробки ламкого, слабких нігтів. Проте ставитися до неї потрібно дбайливо, адже при падінні вона може розбитися. Так що тримайте її в спеціальному футлярі.

Любителі натуральних матеріалів виберуть дерев'яні. Вони дуже міцні і зручні. Проте вона не зовсім підійде для тонких і ламких нігтів. Звичайно ж, її слід берегти від намокання. Саме тому в салонах такі пилочки не використовують.

Коли ви вибрали матеріал, з якого зроблена пилочка, зверніть увагу на її абразивність (ступінь жорсткості). Чим більше ступінь жорсткості, тим краще для натуральних нігтів. Абразивність вимірюється в гритах. Пилки менше 180 грит підійдуть лише для тіпсів. Якщо абразивність 240 грит, то її сміливо можна використовувати для обробки натуральних нігтів. Пилочки в 240-400 грит вважаються м'якими і використовуються в основному для завершення манікюру. Підготувати пластину для полірування допоможуть вам дуже м'які пилочки, абразивність яких 400-900 грит. А якщо ви хочете відполірувати нігті до блиску, то вам знадобляться бафи – найм'якші з абразивністю 900-1200 грит.

До речі про поліровці. Не слід зловживати цією процедурою, адже якщо полірувати частіше, ніж 1 раз в 3 місяці можна потоншити нігті. А подпиливая нігтики, пам'ятайте, що пилочка повинна розташовуватися під прямим кутом до пластини.

Крім косметичних процедур і різних засобів для ваших нігтів не забувайте підгодовувати їх красу зсередини – періодично приймайте спеціальні вітаміни. Дотримуйтесь ці нехитрі правила і у вас завжди будуть здорові і доглянуті нігтики.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner