Продавець Магазин професійної косметики Beauty-Prof розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1649 відгуків
Ознакомьтесь с нашими топ акциями на товары:Хочу посмотреть!
просп. Богдана Хмельницького (героїв Сталінграда), Дніпро, Україна
Додати відгук
Beauty-Prof
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (67) 577-88-73
+380 (99) 705-38-91

Матеріали для нарощування нігтів

Матеріали для нарощування нігтів

На сьогоднішній день всі матеріали для нарощування нігтів відносяться до однієї хімічної сім'ї – акрилів. Пов'язує їх те, що всі вони є полімерами. Тому в основі створення міцних і гарних нігтиків лежить полімеризація.

Для створення штучних покриттів сьогодні існує величезна кількість препаратів і матеріалів. Це система (ліквід і пудра) – акрили, система (клей-пудра), тканинні покриття, а також гелі. Відмінність один від одного цих матеріалів в їх структурної організації. Лінійну структурну організацію мають: несветоотверждающие гелі, клеї для тіпсів, тканинні системи.

Деякі ультрафіолетові гелі, а також системи ліквід і пудра мають трьох мірну структуру.

Міцність штучних покриттів в основному залежить від структурної організації. За приклад візьмемо натуральний нігтик, який укріплений тканинним покриттям, а також така пластина, подовжена акрилом, набагато міцніше буде. Більша кількість зусиль потрібно затратити на те, щоб зруйнувати полімерну ланцюг, що має трьох мірну структуру, ніж зруйнувати лінійну структуру клею для тіпсів або тканинних покриттів.

Акрил
Дуже давно і широко акрил використовували в стоматологічних клініках.З того часу багато чого змінилося, і тепер акрили стали більш пристосовані. Саме акрилом були створені перші штучні пластини. Різної може бути технологія полімеризації акрилу, так само різним може бути і час витримки (від декількох секунд, до декількох хвилин). Після того, як акрил затвердів нігтик можна спокійно обробляти. Спиляти нерівності, вирівняти і надати форму, і, звичайно ж, відполірувати, щоб нігтик виглядав ідеально.

Метилметакрилат – препарат, який входив до складу перших акрилів. Зараз його вже не використовують, застосування метилметакрилату могло викликати алергійну реакцію. Сучасні препарати застосовуються без побоювання, в їх склад входить етил, який менш небезпечний. Акрили наявні зараз на нашому ринку більш якісніше. Вони прозоріше, швидше застигають, краще кріпляться до натуральної пластини, набагато легше піддаються запиливанию, і мають сонцезахисний фільтр.

Якісні акрили дуже гарні у використанні тим, що вони дуже легко знімаються, при використанні спеціальних розчинів, оберігають натуральні пластини від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища, не створюють відчуття дискомфорту. При неправильному поводженні з акриловими нігтиками, їх можна легко зламати, навіть не дивлячись на те, що акрил – матеріал досить міцний. На відміну від натуральних, акрилові нігті вимагають до себе більш пильної уваги, ні в якому разі не можна постукувати ними, а також уникати ударів і зчеплення за різні поверхні, чіплятися потрібно безпосередньо подушечками пальців, щоб уникнути відламування пластини. При нанесенні лаку, колір акрилу може змінитися під впливом фарбувальних пігментів, щоб уникнути такої неприємності, лак потрібно наносити безпосередньо на базу. Знімати лак потрібно рідинами, що містять масляну основу, не в якому разі не рекомендується застосовувати рідини містять ацетон. Акрил має пористу структуру і вже містить ацетон в потрібній пропорції, що потрапляє ацетон у пори акрилу зруйнує його. Протипоказання: нарощування нігтів повинно проводитися вже безпосередньо на обрізний манікюр, який потрібно зробити за пару днів до нарощування, щоб кутикула не була пошкоджена, і вже трохи поджила. Не можна нарощувати нігті, коли має місце такий момент, як грибкове ураження, потрібно дочекатися повне його усунення. При прийомі антибіотиків або хіміотерапії, в організмі виробляється ацетон, який сприяє відторгненню штучного матеріалу, тому в цей час нарощування нігтів протипоказано. Корекцію пластин потрібно проводити кожні три тижні, при необхідності її можна провести раніше.

Гель (смола)
Не менш поширеним серед матеріалів для нарощування нігтів є гель. Гелеві, скляні, фарфорові, всі ці нігтики проводилися при застосуванні гелю. Застиганню светоотвердевающего гелю сприяють ультрафіолетові промені. Для людини ці ультрафіолетові промені абсолютно безпечні, а в деяких випадках навіть корисні.

Гелевые системы наращивания:
1.Трехфазная – название говорит само за себя, система состоит из трех компонентов. Компонент первый производит функцию сцепления с гелем. Компонент второй, имеющий очень эластичную и густую структуру, отвечает за выполнения функции моделирования. Компонент третий обеспечивает функцию прочности пластин, благодаря этому компоненту, все нанесенные ранее слои предохраняются от внешнего воздействия, а так же он придает гелевым ногтям превосходный блеск.

2.Двофазні гелеві системи. Один компонент виконує відразу дві функції, це зчеплення і моделювання нігтів, а другий компонент завершує процедуру, виконуючи функцію закріплення, зраджуючи міцність.

3.Однофазные гелевые системы. Здесь все очень просто, за все функции отвечает один компонент, который производит и сцепление, и моделирование и прочность. Гелевые ногти имеют свои недостатки, по сравнению с акриловыми, они более хрупкие, при перепаде температуры они могут треснуть. Если ногти треснули, ремонтировать их бесполезно, это пустая трата времени, да и вид у них уже будет не красивый, нужно наращивать заново, при этом снимая гелевые пластины с помощью специальных пилок для типсов.

Меры предосторожности: как и акриловых ногти, гелевые нельзя подвергать ударам, в подпиливание ни в коем случае нельзя применять пилочки с содержанием метала, снятие лака совершать жидкостями на масляной основе, не содержащие ацетон. Ну а если говорить о достоинствах гелевых ноготков, то они, конечно, смотрятся более изящнее и дают меньший процент усадки.

"Акрил + Гель" – це комбінована методика, що дозволяє робити нарощений ніготь більш міцним, за його міцність відповідає акрил, а захистить нігтик від впливу зовнішніх факторів і додасть блиск, гель, який наноситься на акрил зверху. Так можна максимально використовувати перевагу гелю, знижуючи його недоліки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner