Продавець Магазин професійної косметики Beauty-Prof розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2166 відгуків
promo_banner
просп. Богдана Хмельницького (героїв Сталінграда), Дніпро, Україна
Додати відгук

Пилочки

Пилочки

Застосовуються вони як для шліфовки і поліровки, так і для надання форми нігтям. Тому мають різну зернистість.

Грубозернисті пилочки з грубою поверхнею використовуються для обробки штучних пластин. Для обробки своїх справжніх нігтів користуватися залізними інструментами небажано. Краще використовувати пилки на прогумованої або картонній основі. Але якщо ви звикли до металевих пилкам, то краще взяти дрібнозернисті пилочки напівкруглої форми.

Пилки бувають: алмазні, рубінові, керамічні, сапфірові – більш зернисты, підходять для твердих нігтів. А для ніжних і тонких – пилка з наждачного паперу. Краще всього користуватися керамічної пилою двох (трьох) сторонньою. З одного боку для первинної спілки нігтя і надання йому потрібної форми, а більш дрібна для зашліфовки країв

Для укорочування нігтів використовують більш великі пилки, а для додання форми – більш дрібні. Важливо нагадати, що підпилювати можна тільки сухі нігті, і рухи пилочкою повинні бути спрямовані обов'язково в один бік: від краю до центру або по прямій. Це покликане запобігти розшарування.

Блиск манікюру надають з допомогою спеціальних пилок-полірувальників. Часто їх продають у комплекті, пронумерованими по етапах полірування. Пилочку з грубим напиленням для шліфування використовують дуже обережно і лише в двох випадках:

• якщо пластинка в поздовжніх або поперечних борозенках;
• якщо після застосування неякісного лаку залишилися пігментні зміни.

Але зловживати цією процедурою не варто. Можна відшліфувати ніготь раз в півроку, коли повністю зміниться пластина. Інакше, вона истончится.

Для видалення кутикули використовуються спеціальні препарати для її розм'якшення і манікюрні палички «копитця». Металеві та дерев'яні інструменти використовують у своїй роботі професіонали, а в домашніх умовах, так і при відсутності навичок) краще використовувати інструменти, у яких «копитце» виготовлена з м'якої гуми. Цими паличками акуратно зрушують шкірочку навколо нігтя назад і видаляють.

Необхідний пом'якшувач кутикули. Готує кутикулу для видалення і очищення нігтя.

Купуйте масло, воно служить для зволоження і захисту.

Слід придбати кусачки для видалення кутикули. Інструмент відкушує кутикулу. Повинні бути гострими. Задирки на руках видаляють спеціальними щипчиками, які виглядають, як манікюрні кусачки. Вони мають тригранні кінчики і скошені краї, що дозволяє їм прилягати до шкіри майже перпендикулярно. Самі задирки не відтягують, а обережно відкушують щипчиками. Манікюрні ножиці важко щільно притиснути до шкіри. Іноді вони сприяють утворенню нових задирок. Тому їх небажано використовувати для зрізання задирок.

Жидкость для снятия лака должна растворять лак. Лучше всего с этой задачей справляется ацетон. Но он вместе с лаком хорошо удаляет и жировые компоненты пластинки и делает ее ломкой. Когда-то ацетон был основой всех жидкостей для снятия лака и также основой самого лака. Сегодня препараты для снятия лака выпускаются на основе различных эфиров, спиртов и других химических соединений, которые более бережно относятся к ногтям, но все равно обезжиривают их. Поэтому в препараты для снятия лака добавляют смягчающие средства: жировые добавки, воск. Використовують рідину не тільки для зняття лаку, але і для знежирення перед нанесення нового лаку, навіть якщо до цього вони не були нафарбовані. Тоді новий лак лягає рівномірно і краще тримається.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner