інформація про типсах
До типсах пред'являються дуже високі вимоги: вони повинні бути пружними, витримувати певне навантаження і добре "сідає" на ніготь. Сьогодні кількість варіантів мало не нескінченно. Найбільш популярні форми: вамп, стилет (кігтики), а нещодавно з'явилися навіть тіпси для нігтів на ногах. Поверхня тіпсів може бути який завгодно: від дуже опуклої до абсолютно плоскою, цим домагаються ідеальної "посадки" нігтя. Розмірів – 10 цього цілком достатньо.
Втім, незважаючи на різноманітність, малодосвідчений людина навряд чи відрізнить їх один від одного. Майстри, в основному, обирають класичну форму – вона універсальна. З неї можна зробити і стилети, і короткий френч.
При всій своїй значущості, тіпси всього лише частина штучного нігтя, існування якого прямо залежить від якості закріплює покриття. Ці покриття використовують після того, як тіпси наклеєні і відшліфовані. Вибір тіпсів дуже відповідальний етап. Якщо типс занадто малий, він буде здавлювати нігтьову пластину, і, в підсумку, після зняття, ви можете отримати деформований ніготь. Якщо натуральні нігті такі, що важко підібрати ідеальний розмір, то воліють більший розмір. За допомогою пилочки тіпси надається ідеально підходяща форма.
Типс с внутренней стороны состоит как бы из двух частей. Одна более тонкая называется поверхностью наложения – это та часть, которая приклеивается на ноготь. При необходимости, например при очень коротком ногтевом ложе, можно укоротить и поверхность наложения или использовать типсы с маленькой площадью наложения. Насечка должна идеально подходить к форме натуральных ногтей, в этом случае они будут более прочными и визуально покажутся естественным продолжением.
Якими зробити свої нігті за формою справа кожного, але ви повинні враховувати, що конструкція буде більш міцною і досконалою в тому випадку якщо форма тіпсів максимально відповідає потенційній формі нігтя в отросшем стані, і не набагато перевищують звичну довжину.