Як зняти акрилові нігті
Якщо Ви з якоїсь причини не можете піти до майстра, щоб він зняв ваші штучні нігтики, то іду деяким правилам, можна зробити це самій вдома.
Ні в якому разі не здирайте і не подковыривайте штучні нігті!
Ніколи матеріал не відійде від нігтя без верхнього шару Вашого натурального нігтя.
З-за цього нігті стають тонкими, чутливими і ламкими! Пам'ятайте, не нарощування шкодить нігтям, а поганий майстер і неправильне зняття штучного покриття.
Так як же зняти нігті, якщо немає можливості потрапити до майстра?
Насамперед визначитеся (згадайте) ніж нарощены у вас нігті, яким матеріалом, за якою технологією. Це може бути біогель, гель або акрил.
Як зняти акрилові нігті
Якщо у вас акрилові нігті, перше, що вам слід зробити – це прибрати довжину штучного нігтя. Для цього «відкусіть» вільний край нігтя манікюрними ножицями, кусачками або каттером (Cutter – «гільйотина» – інструмент для укорочення довжини тіпсів). Робіть це дуже акуратно, тому що акрилове покриття тверде і крихке, воно тріскається при різанні, гострі акрилові шматочки можуть розлітатися в різні сторони, бережіть очі!
Потім спилюємо фінішне покриття і товстий шар залишився штучного матеріалу.
У салоні акрилові нігті знімають спеціальною рідиною Acrylic Remover, яка розчиняє акрил. Можна скористатися рідиною для зняття лаку, тільки обов'язково з АЦЕТОНОМ. Якщо рідина без вмісту ацетону (про це зазвичай позначають на етикетці), то зняти акрилові нігті не вийде. Якщо вдасться придбати Acrylic Remover в магазині для фахівців – зовсім добре. Бажано, але не обов'язково, щоб рідина була того виробника, який випустив матеріал для нарощування, який ми будемо знімати.
Отже, добре змочіть в рідині або ацетоні 1\4 ватного диска і прикладіть його до штучного нігтя. Щоб ацетон не випаровувався і ми не дихали його парами, треба загорнути кінчик пальця з ватним диском в харчову фольгу. Спочатку виконайте цю процедуру з усіма п'ятьма пальцями на одній руці і залиште в такому положенні на 10-15 хвилин. За цей час акрил розчиниться і перетвориться в м'яку кашу, яку ви легко видалити з нігтів за допомогою м'якої пилочки або апельсинової палички. Ні в якому разі не тисніть сильно на ніготь і не скоблите його! Якщо за один раз не вийшло зняти до кінця акрил, повторіть процедуру знову.
Важливо знімати фольгу по одному пальцю, інакше на повітрі акрил застигне знову. Після того, як з обох рук знятий акрил, потрібно шліфувати нігті бафом (м'якої пилою) і заполірувати їх з маслом для кутикули, потім покрити зміцнює базою.
Як зняти гелеві нігті
Якщо ж у Вас нігті наращены гелем, то зняти їх буде не так то просто. Ацетоном і Ремувером вони не розм'якшуються і не розчиняються. Їх можна тільки спиляти. Самим Вам буде важче зняти його, так що навіть не кожен майстер розрізняє кордон між матеріалом і натуральним нігтем, що бачить до пропилах.
Зовсім не підходять для зняття гелевих нігтів скляні і металеві пилки з насічкою з манікюрних наборів, бафики і европемзы теж не підходять. Необхідно використовувати пилку абразивністю 100-150 грит. Це жорстка пилка для штучного матеріалу, використовуючи її, ми поступово, шар за шаром спиляємо поверхню штучних нігтів.
Очистіть ніготь пензликом від пилу, якщо важко визначити ніготь це чи матеріал – проведіть ватним диском, змоченим в рідині для зняття лаку, ніготь і гель намокають по різному, межі матеріалу стають добре видно.
Хай краще у Вас залишиться незначний шар гелю, ніж Ви перепилите свої нігті. Після цього зашліфуйте нігті бафом і заполируйте з маслом для кутикули, покрийте зміцнює базою.
Як зняти биогелевые нігті
Якщо у вас нігті наращены біогелем, то знімають їх точно так само, як і акрилові.
Виробники випускають рідини для зняття біогелю з різними написами, різною ціною, але, як виявилося, склад рідини Acrylic Remover точно такий же. Тому биогелевые нігті можна сміливо знімати ацетоном або ремувером.