Кошик
1605 відгуків
Ознакомьтесь с нашими топ акциями на товары:Хочу посмотреть!
+380 67 180-80-28
+380 67 180-80-28
+380671808028
+380503047571
+380732645459
...

як вибрати кращу кисть

як вибрати кращу кисть

19.03.12

  1. Вибираючи пензель, Ви повинні звернути увагу, по-перше, на розмір кисті. Велика кисть не дозволить Вам працювати досить швидко, в деяких випадках, вона навіть може знизити якість виконуваної Вами роботи. Високоякісна робота досягається тільки в тому випадку, якщо Ви вибрали кисть потрібного розміру. По-друге, зверніть увагу на те, чи зручно Вам тримати пензель в руці.

  2. Не купуйте кисть, грунтуючись тільки на її низькою ціною. Використання недорогий кисті призведе до того, що Ви, врешті-решт, витратите набагато більше коштів на нову. Якісно виготовлена кисть дасть Вам набагато кращі результати і прослужить довше, тому що хороша кисть виготовлена з високоякісних волосків і кваліфікованими майстрами. Дешеві кисті зазвичай швидко рідшають, втрачаючи свої волоски, або распушаются. Якісна кисть, при правильному догляді прослужить 6 і більше місяців.

  3. Сьогодні на ринку представлена велика різноманітність кистей з волосками різних тварин. Найдешевшими вважаються щітки, виготовлені з хутра білок. Більшість високоякісних кистей виготовляються з хутра соболя, а найкращі – з хутра колински. Колински відноситься до сімейства сибірських тхорів (weasel). Справжня кисть з хутра колински ніколи не буває дешевою, і Вам слід остерігатися дешевих кистей з написом Kolinsky – швидше за все це підробка.

  4. Інший важливий аспект, який необхідно взяти до уваги, – це підготовка хутра перед виготовленням кисті. Високоякісна кисть виготовляється з відсортованих, очищених і розчесаного волосся. Всі непотрібні волоски усуваються безпосередньо перед виготовленням кисті. У даному процесі, виробник відсіває близько 30% волосків пензля, але це вкрай необхідно для того, щоб кисть стала дійсно гарною. Цей процес також є досить дорогим, і саме тому кисті колински є більш дорогими і служать набагато довше, ніж дешеві.

  5. Велика кількість кистей на сучасному ринку – це кисті для малювання. Але майстер нігтьового сервісу повинен використовувати кисть, спеціально створену для роботи з тим або іншим штучним матеріалом для моделювання нігтів. Художні кисті можуть бути і хорошої якості, але волоски такий кисті занадто довгі, щоб дозволити вам якісно моделювати нігті. Кисті для роботи з акрилом мають більш короткі волоски, і краще "пружинять" при викладанні штучного покриття на нігті. Кисть з короткими волосками і товстим центром ("животом кисті"), може увібрати в себе більше лікві (мономеру), тим самим забезпечуючи точне і якісне нанесення матеріалу на нігті за більш короткий час.

  6. Найякісніші кисті не мають шва в кріпленні, що тримає всі волоски пензля, відповідно, в такій кисті – набагато більше волосків і вони надійно захищені від випадання. Процес склеювання волосків пензля в області кріплення дуже важливий, оскільки він більшою мірою відповідає за тривалість "життя" кисті. Правильний стрижень кисті, за який Ви її тримаєте, повинен бути зручним, комфортним і не повинен завдавати незручностей при тривалій роботі.

Меню
+380671808028
+380503047571
+380732645459
Магазин профессиональной косметики Beauty-Prof
Україна Дніпропетровська область Дніпро просп. Богдана Хмельницького (героїв Сталінграда) 156-Г
Мапа