Догляд за нігтями: вибираємо пилку для нігтів
За допомогою пилочки для нігтів можна шліфувати і полірувати нігті, а також надати їм ідеальну форму. Як же вибрати цей аксесуар?
З історії пилочки для нігтів
Пилочка для нігтів з'явилася досить давно. Інструмент, схожий на пилочку, існував ще в глибоку давнину. В середині 19 століття з'явився аналог сучасної пилочки для нігтів. Королева Франції Марія Антуанетта використовувала пемзу як пилочки для нігтів і тому мала ідеальною формою нігтів. Француженки цікавилися цим інструментом для манікюру. Згодом пемзі додали форму олівця і почали використовувати її для надання красивої форми нігтя.
Які бувають пилочки для нігтів
Стандартна пилочка для нігтів: 18 см довжиною і 2 см шириною. Винятками бувають пилочки-брелоки або пилочки для нігтів зігнутої форми.
Мабуть, всі помітили, що пилочки для нігтів бувають жорсткими і м'якими. Жорсткість пилочки (абразив) вимірюється в гритах. Чим більше цифра гріті, тим менше напилення і відповідно м'якше пилочка для нігтів. Якщо на твоїй пилочку для нігтів написано «180/240», це означає, що одна сторона пилочки має 180 грит в одному квадратному сантиметрі і використовується для обробки міцних натуральних нігтів. Друга сторона має 240 грит, значить вона більш м'яка.
Для обробки штучних нігтів краще використовувати пилку для нігтів з жорсткістю 100-180 грит. Для натуральних нігтів підійде пилка для нігтів з абразивом 180-240 грит. Для шліфування нігтів використовується пилка з жорсткістю 240-500 грит, а для полірування – понад 1000 грит.
Металева пилка для нігтів
Металева пилка для нігтів грубозерниста, тому її краще використовувати для штучних акрилових нігтів. На натуральні нігті металева пилка діє негативно, після використання металевої пилочки нігті ламаються і шаруються.
Якщо ти не можеш змінити своєю металевою пилочку для нігтів і у тебе натуральні нігті, вибери дрібнозернисту пилку напівкруглої форми.
Скляна пилочка для нігтів
Скляну пилочку для нігтів використовують для догляду за натуральними нігтями. Вона не порушує структуру нігтя і не дає розшаровуватися. За такий пилочкою для нігтів легко доглядати, вона легко миється і дезінфікується. Крім цього, вона довго тобі прослужить.
Єдиний недолік скляній пилочки – при падінні вона може розбитися на дрібні шматочки. Так, що будь обережна з такою пилкою.
Кришталева пилка для нігтів
Кришталева пилка для нігтів з дрібнозернистим напиленням ідеально підійде для тонких і чутливих нігтів. Вона легко миється і дезінфікується, і її можна стерилізувати і кип'ятити. За зовнішнім виглядом кришталева пилка схожа зі скляною пилкою, але відрізняється своєю довговічністю, і коштує дорожче. Тому варто уточнити у продавця, з якого матеріалу зроблена пилочка для нігтів.
Наждачний крихітка на паперовій основі
Така пилка найпопулярніша на сьогоднішній день. Вона підходить як для натуральних, так і для штучних нігтів. Однак ці пилочки для нігтів не можна мити під водою. Почистити пилочку для нігтів на паперовій основі можна сухої жорсткої зубною щіткою.
Пилочка для нігтів на дерев'яній основі
Як вибрати пилочку для нігтів? Як використовувати пилку для нігтів? Які бувають пилочки для нігтів?Дерев'яна пилочка для нігтів вважається самою міцною, вона не буде вібрувати в руках майстра. Але є і недолік — вона менш гнучка, тому зазвичай пилочка для нігтів на дерев'яній основі напівкруглої форми. Мити таку пилку не можна, а потрібно зберігати у спеціальному футлярі.
Як використовувати пилку для нігтів
Пилочка для ногтей — это твое личное средство гигиены, как зубная щетка. Поэтому не стоит одалживать пилочку своей подруге или коллеге по работе. Чужая пилочка для ногтей может занести микробы и грибок.
Ногти подпиливать нужно строго в одном направлении. Чтобы придать ногтю овальную форму, используйте пилочку от края ногтя к центру с одной и с другой стороны ногтя.
Помни одно правило ухода за ногтями – подпиливать ногти нужно только тогда, когда они сухие.
После того, как ты использовала пилочку для ногтей, стряхни ногтевую пыль и протри ногти влажной салфеткой.
Для полірування нігтів використовуй тільки спеціальну пилку для полірування нігтів. Але зловживати поліруванням нігтів не варто, нігті стануть більш ламкими. Полірування можна використовувати не частіше, ніж 1 раз на тиждень.