
Віск бразильський гарячий у гранулах (морська півонія), 1000 г
- Немає в наявності
870 ₴
Косметичний засіб призначений для депіляції в салоні або в домашніх умовах. Цей продукт не вимагає спеціальних навичок, паперових або тканинних смужок, оскільки під час застигання утворює щільну плівку. Невисока температура плавки робить його абсолютно нешкідливим для шкіри. Натуральна смола в складі воску від італійського бренда Bella Donna виконує протизапальну та пом'якшувальну дію, запобігаючи подразненню шкірного покриву.
Віск бразильський гарячий у гранулах (морська півонія) має високу чіпкість, завдяки м'якій текстурі в плавці та міцністю під час застигання. Унаслідок цього продукт легко усуває волосинки, зокрема й із рельєфних і важкодоступних ділянок. Засіб має зволожувальну та тонізувальну дію.
Переваги італійського гарячого воску (морська півонія) Bella Donna:
- Можна використовувати для всіх зон
- Підходить для чутливої шкіри
- Рівномірно та легко розподіляється
- Має приємний аромат
- Стимулює процеси регенерації
- Залишає шкірний покрив гладким, немов шовк, м'яким і сяйним
Спосіб застосування: Необхідна кількість гранул треба підігріти й нанести на попередньо очищену поверхню шкіри за допомогою шпателя. Віск має добре зчепитися з небажаним волоссям. Товщина покриття має бути не менш ніж 1 мм, а край злегка піднятим. Після застигання воску, його треба зняти різким рухом проти росту волосся.
Состав: glyceryl rosinate, сolophonium, paraffin, ethylene/ VA сopolymer, hydrogenated, microcrystalline wax, triethylene glycol rosinate, mica, titanium dioxide, ricinus communis seed, oil, tin oxide и др.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bella Donna |
| Країна виробник | Італія |
| Об`єм | 1000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип засобу | Віск у гранулах |
- Ціна: 870 ₴


