
Гель-желе для нігтів Jelli Gel 04 Steffani, 15 мл
- Готово до відправки
- Код: b00083621
281 ₴
Гель-желе ідеально підходить для різних видів манікюру, включно з корекцією, нарощуванням, зміцненням і реставрацією нігтів. Засіб прекрасно утримує складну форму до полімеризації й залишається нерухомим, що полегшує корекцію форми нігтя.
Завдяки унікальній формулі, гель-желі забезпечує неперевершену міцність манікюру, запобігаючи сколи та вицвітанню. Засіб має густу консистенцію, що робить його легким у нанесенні та моделюванні, створюючи водночас ідеально гладку поверхню нігтя. Гель зберігає первісний вигляд довше за 3 тижні, забезпечуючи ідеальний манікюр на довгий час.
Переваги гелю-желе Jelli Gel Steffani:
- Призначений для корекції та нарощування нігтів
- Підходить для відновлення пошкоджених куточків і зміцнення квадратної форми
- Оптимальна консистенція для легкої та комфортної роботи
- Добре утримує форму нігтя до полімеризації
- Забезпечує манікюру ультраміцність
Спосіб застосування: Готуйте нігті. Нанесіть праймер. Нанесіть базу. Нанесіть гель-желе, нарощуйте або реконструкцію і просушіть його в UV-лампі — 90 секунд, у LED-лампі — 60 секунд. Зробіть тирси. Нанесіть топове покриття і просушіть в UV-лампі — 90 секунд, у LED-лампі — 60 секунд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Steffani |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Об`єм | 15 мл |
- Ціна: 281 ₴


